Biofreeze
Najčastejšie otázky


V tejto sekcii nájdete odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa gélu Biofreeze. S akýmikoľvek ďalšími otázkami sa na nás obráťte na čísle:


+421 902 303 104

Čo to je Ilex?

Ilex (Ilex paraguariensis) je druh rastlinnej čeľade cezmínovitej a rastie v Severnej Amerike.


Paraguayskí indiáni ho nazývajú Yerba Maté a používajú extrakt z Ilex už po stáročia pre jeho výnimočné liečivé účinky. Ilex obsahuje mnoho úžasných zložiek, podobne ako zelený čaj, ktorý vám poskytuje antioxidanty, aminokyseliny, saponíny, ktoré stimulujú imunitný systém a radu ďalších, telu prospešných látok.Aká je doba spotreby?
Môže sa Biofreeze Gél pokaziť?

Produkty Biofreeze majú životnosť 2 roky. Dátum spotreby je vyrazený na obale a vyjadruje rok a mesiac výroby.Obsahuje Biofreeze glutén alebo iné obilné produkty?


NIEMôže mať Biofreeze nejaký nepriaznivý efekt v kombinácii s liekmi, ktoré používam?


Vždy sa poraďte so svojím lekárom, než budete používať Biofreeze s inými liekmi.Môžem Biofreeze používať v tehotenstve alebo keď dojčím?


Či ste tehotná, alebo dojčíte, poraďte sa najprv so svojím lekárom.Je farbivo v géle Biofreeze škodlivé?


Farbiace prísady v géle Biofreeze sú schválené FDA (Administratívou pre Potraviny a Liečivá) pre všeobecné použitie v kozmetike a bežne predajných liečivách. Tiež sú použité v mnohých potravinách, ktoré jete každý deň.


Môžem používať Biofreeze keď mám cukrovku?


Áno. Biofreeze je prípravok na miestnu úľavu od bolesti a nevstupuje do krvného riečišťa. Prosím konzultujte najskôr použitie prípravku Biofreeze so svojím lekárom, než začnete používať akékoľvek miestne analgetiká.Môžem používať výhrevnú deku, keď používam Biofreeze?


Nie, nikdy by ste nemali používať elektrickú deku a Biofreeze súčasne. Biofreeze funguje na princípe chladiaceho efektu. Kvôli tomu, ako Biofreeze pôsobí na vašu kožu a nervy je možné, že by ste neboli schopní rozpoznať, aká horúca je dečka na oblasti ošetrenej gélom Biofreeze a mohlo by dôjsť k popáleniu.Môžem oblasť ošetrenú Biofreezom obviazať?


Odporúča sa použiť priedušné bavlnené ovínadlo. Keď ho používate na dlaniach, môžete ho zakryť priedušnými bavlnenými rukavicami.Čo mám robiť, keď sa mi dostane biofreeze do očí?


Vypláchnite oči teplou vodou. Jeden spôsob je púšťať si na čelo teplú sprchu tak, aby voda stekala cez oči. Alebo oči vypláchnite priamo vodou z kohútika, ak podráždenie zotrvá, navštívte svojho lekára a zoberte obal gélu Biofreeze so sebou.Pomáha Biofreeze od bolestí hlavy?


FDA (Administratíva pre Potraviny a Liečivá) nepotvrdila používanie miestnych analgetík na bolesti hlavy.